Selskapet ledes av Jørn Andre Jørgensen,
og ledergruppen består av:


Jørn Andre Jørgensen
Administrerende direktør
Faglig leder
jaj@tkm-n.no

Tone Natland Fagerhaug
Forskningsleder
tone.natland.fagerhaug@tkm-n.no

Hege Ertzaas Fossland
Administrativ leder
hege.fossland@tkm-n.no


Forskningsleder
Tone Natland Fagerhaug


Astrid Feuerherm
Fungerende forskningsleder
astrid.j.feuerherm@tkm-n.no

Katrine Døsvik
Forsker
katrine.dosvik@tkm-n.no

Ingrid B. Johnsen
Forsker
Ingrid.berg.johnsen@tkm-n.no

Natalia Koposova
Forsker
natalia.koposova@tkm-n.no

Torunn Børsting
Stipendiat
torunn.borsting@tkm-n.no

Elise Spets
Tannpleier
elisets@tkm-n.no

Hedda Høvik
Prosjektleder
Hedda.Høvik@tkm-n.no

Marit Kolberg
Forsker
marit.kolberg@tkmidt.no

Lena Cetrelli
Stipendiat
lena.cetrelli@tkm-n.no

Kristin Jordal
Stipendiat
kristin.jordal@tkm-n.no

Abhijit Sen
Statistiker
abhijit.sen@tkm-n.no

Line Nymoen
Tannpleier
line.cathrine.nymoen@tkm-n.no

Umar Sharif
eHelse kompetansegruppe
umar.sharif@tkm-n.no

Gunnar Lyngstad
Tannlege
gl@tkm-n.no

Marie Sager
Tannlege
marie.sager@tkmidt.no


Faglig leder
Jørn Andre Jørgensen

Tannleger


Murwan Idris
Spesialist oral kirurgi og oral medisin
murwan.idris@tkm-n.no

Runa Das
Pedodontist
runa.das@tkm-n.no

Olav Inge Larsen
Periodontist/Stipendiat
olav.larsen@tkm-n.no

Anders Vennatrø
Allmenntannlege
anders.vennatro@tkm-n.no

Tania Øystese
Tannlege med spesialkompetanse i endodonti - har gjennomført videreutdanning i endodonti og venter på den godkjenningen fra helsemyndighetene (permisjon, kontakt TkMN ved forespørsel om henvisning endodonti)
tania.oystese@tkm-n.no

Mats Säll
Kjeve- og ansiktsradiolog
ms@tkm-n.no

Fredrik Ahlgren
Spesialist oral kirurgi og oral medisin
fredrik.ahlgren@tkm-n.no

William H. Clark
Kjeveortoped
whc@tkm-n.no

Lars Martin Berg
Multidisiplinær Odontologi
lars.martin.berg@tkm-n.no

Elke Seitz
Tannlege og spesialist kandidat i Oral Protetikk UiO
elke.seitz@tkmidt.no


Administrativ leder
Hege Ertzaas Fossland

TOO Trondheim


Lena Myran
Teamleder TOO
lm@tkm-n.no

Gullborg Vårhus
Tannhelsesekretær
gullborg@tkm-n.no

Geir Haukeland
Tannlege
geir.haukeland@tkm-n.no

Brit Rye Heggem
Tannhelsesekretær
brit.rye.heggem@tkm-n.no

Hanne Bach
Tannlege
hanne.bach@tkm-n.no

Gunnfrid Alrek
Tannlege
gunnfrid.alrek@tkm-n.no

Siri Uthus
Tannhelsesekretær/narkosebehandling
siri.uthus@tkm-n.no


TOO Molde

Yngvild Ane Westad
Psykolog
Yngvill.Ane.Stokke.Westad@helse-mr.no

Trine Monsen
Tannlege

Liv Gussiås
Tannhelsesekretær

TOO Verdal

Jostein Lein
Psykolog
jostein.lein@gmail.com 

Sandra Pedanou
Tannlege
sandra.pedanou@ntfk.no

Torill Melhus
Tannhelsesekretær
torill.melhus@ntfk.no


Tannhelsesekretærer

Tonje Tollan
Resepsjonist
tt@tkm-n.no

Marit Husby
Tannhelsesekretær
mh@tkm-n.no

Kristine Rimol
Tannhelsesekretær
kristine.rimol@tkm-n.no

Torill Melhus
Tannhelsesekretær

Torunn Vikan Kristiansen
Tannhelsesekretær
torunn.vikan.kristiansen@tkm-n.no

Brit Rye Heggem
Tannhelsesekretær
brit.rye.heggem@tkm-n.no

Sissel Aasan
Tannhelsesekretær
saasan@tkm-n.no

Grethe Karlsen
Tannhelsesekretær
grethe.karlsen@tkm-n.no


Administrasjon

Laila Østnor Døllner
Administrasjons sekretær
lod@tkm-n.no

Brett Guise
Kommunikasjon
brett.guise@tkm-n.no